696 610 410 Estia.pl Urządzenia Pytania i Odpowiedzi Katalog O Nas

Pytania i Odpowiedzi

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Zamów wycenę >

Jakie są warunki gwarancji?

Pompy ciepła Toshiba Estia słyną ze swojej niezawodności, a montaże realizują wyłącznie doświadczeni instalatorzy. Dodatkowo wszystkie urządzenia posiadają 5-letnią gwarancję.

Na pompy ciepła Toshiba Estia otrzymają Państwo 5 lat gwarancji od producenta. Warunkiem utrzymania gwarancji jest wykonanie corocznego przeglądu (obowiązuje tolerancja jednego miesiąca).

Gwarancja rozpoczyna się w chwili uruchomienia pompy ciepła przez autoryzowanego instalatora, jednak nie później niż 6 miesięcy od daty zakupu.

Instalator przekaże książeczkę gwarancyjną, w której znajdują się warunki gwarancji, protokół uruchomienia oraz będą wpisywane czynności serwisowe i naprawy gwarancyjne.

Gwarancję w pierwszej kolejności będzie realizował instalator, który sprzedał urządzenia. Jeśli z jakiegoś powodu nie będzie on w stanie zrealizować naprawy, to Toshiba wyznaczy firmę do usunięcia awarii.

Przejdź do listy pytań >

Zamów bezpłatną wycenę:

* Wysłanie formularza oznacza zgodę na otrzymanie oferty handlowej zgodnie z postanowieniami regulaminu strony i polityki prywatności.